Team neuroCare Nederland

 

Drs. Rosalinde van Ruth
Klinisch Psycholoog BIG & Senior VP Clinics International

rosalinde.vanruth@neurocaregroup.com

Dr. Martijn Arns
QEEG-D, BCN
Registered European Psychologist (EuroPsy)
Neurofeedbackpsycholoog NIP & PSYCHOLOOG NIP

martijn.arns@neurocaregroup.com

Drs. Nicole van Merode
Praktijk Ondersteuner, Operations Manager

nicole.vanmerode@neurocaregroup.com

Inge Janssen-Bouwmeester
Praktijk Ondersteuner, Administratief Medewerker

inge.janssen-bouwmeester@neurocaregroup.com

Monique Verhallen
Praktijk Ondersteuner, Administratief Medewerker

monique.verhallen@neurocaregroup.com

Lineke Wellens
Praktijk Ondersteuner, Administratief Medewerker

lineke.wellens@neurocaregroup.com

Drs. Joris van Neijenhof
GZ-(neuro)psycholoog BIG

joris.vanneijenhof@neurocaregroup.com

Vera Kruiver
Orthopedagoog, in opleiding tot GZ-psycholoog

vera.kruiver@neurocaregroup.com

Myrthe van Eerdt
Psycholoog NIP, in opleiding tot GZ-psycholoog

myrthe.vaneerdt@neurocaregroup.com

Tommy Egtberts
Psycholoog

tommy.egtberts@neurocaregroup.com

Renée Rouwhorst
GZ-(neuro)psycholoog BIG

renee.rouwhorst@neurocaregroup.com

Marleen Stam
Psycholoog NIP, Global Trainer

marleen.stam@neurocaregroup.com

Wilco Janssen
GZ-psycholoog

wilco.janssen@neurocaregroup.com

Marloes Netten
Psycholoog

marloes.netten@neurocaregroup.com

Willem Guijt
Consulterend psychiater